Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 21 listopada 2024 10:03
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Gdzie rosną gruszki na wierzbie? - Odkryj tajemnice lasu w edukacyjnej przygodzie

W najnowszym odcinku serii "Alfabet Lasu", miłośnicy przyrody mają wyjątkową okazję do wzięcia udziału w fascynującej podróży edukacyjnej, która zaczyna się w Leśnym Ogrodzie Botanicznym Marszewo w Gdyni. W tej leśnej szkole mali odkrywcy mają szansę nie tylko na rozwijanie swojej kreatywności poprzez tworzenie zabawek z drewna, ale także na naukę szacunku do przyrody i doceniania materiałów pochodzących z lasu.
Podczas spaceru śladami Alicji z "Zaczarowanego lasu", uczestnicy programu będą mogli zgłębiać tajniki lasu, gdzie rzeczy codzienne stają się wyjątkowe dzięki skali makro. To niesamowite doświadczenie pozwala spojrzeć na świat przyrody z zupełnie innej perspektywy. Kolejnym przystankiem jest magiczne arboretum Wirty, pełne leśnych cudów, które zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Goście będą mieli okazję zobaczyć niesamowite eksponaty, takie jak gruszki rosnące na wierzbie, orzech pośredni - jedyny taki egzemplarz w Polsce, oraz drzewo o dwóch rodzajach liści, co znacznie poszerzy ich wiedzę na temat różnorodności lasu. Na zakończenie, przygoda przenosi uczestników nad Zalew Wiślany, do rezerwatu Kadyński Las. Tam czeka na nich wiele atrakcji, w tym możliwość podziwiania najstarszego i najgrubszego dębu w Polsce. To niezwykłe drzewo, będące symbolem mocy i długowieczności, pozwoli uczestnikom lepiej zrozumieć znaczenie ochrony przyrody i roli lasów w naszym życiu. Ten odcinek "Alfabetu Lasu" obiecuje być niezapomnianą podróżą edukacyjną, która dostarczy nie tylko wiedzy, ale także radości i fascynacji z otaczającej nas przyrody. Zapraszamy do przyłączenia się do nas i zanurzenia w magiczny świat lasu.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklamadotacje rpo
KOMENTARZE
Autor komentarza: lolTreść komentarza: xdddddddData dodania komentarza: 22.10.2024, 22:24Źródło komentarza: Pomimo wszystkiego, szukajmy w ludziach dobra...Autor komentarza: śmiech na saliTreść komentarza: niezła melina... koleś zagadał, a baba co? "to ja idę sobie zupę ugotować", widać że się znali i chlali, był tam równo 1000zł? a może 990zł albo 1100zł? a może tylko 200zł? 100zł wydali i 100zł zostało? chłop chwalił się garnkiem "złota" i go przewalili, "Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców" aha poszukiwali sąsiadów... dziwne że nie umorzyli z powodu nie wykrycia sprawców XDData dodania komentarza: 10.09.2024, 02:44Źródło komentarza: Ukradli garnek bilonuAutor komentarza: KłamiecieTreść komentarza: Ale kłamstwo, że czeka rozbudowa... Przecież to dopiero złożone wnioski o dofinansowanie, a nie klepnięty projekt!Data dodania komentarza: 25.08.2024, 17:30Źródło komentarza: Kolejne ulice czeka rozbudowaAutor komentarza: ZdzichTreść komentarza: Krzyżowcy w tym Polacy - zbieranina najgorszej maści bandytów z całej Europy przyczyniła się do wymordowania 60% Prusów, podbój Prus ma odzwierciedlenie w całej historii Europy. Nazwa Prusy powróciła już w 1466 r. -" Prusy Państwo Zakonu Krzyżackiego ".Z pewnością nie było by bitwy pod Grunwaldem, rozbioru Polski i pancernych dywizji Guderiana.Data dodania komentarza: 24.08.2024, 17:21Źródło komentarza: 7 lutego 1249 - po Prusach zostały kościołyAutor komentarza: Zdzich.Treść komentarza: Krzyżowcy w tym Polacy - zbieranina najgorszej maści bandytów z całej Europy przyczyniła się do wymordowania 60% Prusów, podbój Prus ma odzwierciedlenie w całej historii Europy. Nazwa Prusy powróciła już w 1466 r. -" Prusy Państwo Zakonu Krzyżackiego ".Z pewnością nie było by bitwy pod Grunwaldem, rozbioru Polski i pancernych dywizji Guderiana.Data dodania komentarza: 24.08.2024, 17:20Źródło komentarza: 7 lutego 1249 - po Prusach zostały kościołyAutor komentarza: JASIUTreść komentarza: TO LGBTData dodania komentarza: 15.08.2024, 11:48Źródło komentarza: Porozmawiajmy - Mariusz Ciągadlak
Reklama