Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 22 stycznia 2025 09:01
Reklama

Budowa apartamentowca „Częstochowska 17” na finiszu

Na początku 2025 roku ruszy sprzedaż mieszkań w powstającym pomiędzy ulicami Częstochowską a Legionów kameralnym apartamentowcu „Częstochowska 17”. 

Realizacja inwestycji dobiega końca – budynek jest praktycznie ukończony, zaś zakończenie pozostałych prac i oddanie inwestycji do użytkowania przewidziane jest na początku 2025 roku. 

Za realizacją inwestycji stoi doświadczona grupa deweloperska, do tej pory realizująca projekty głównie na rynku warszawskim. „Częstochowska 17” to jeden z dwóch projektów tego dewelopera realizowanych obecnie w Elblągu (drugim jest zlokalizowane przy ulicy Ogólnej prestiżowe osiedle „Nove Ogrody”, którego budowa wystartowała we wrześniu 2024 roku).

Apartamenty willowe z ogrodami 

Częstochowska 17 to elegancki, butikowy apartamentowiec, składający się z zaledwie 12 mieszkań.

Inwestycja zlokalizowana jest przy cichej i mało ruchliwej ulicy Częstochowskiej – na skraju kilkuhektarowego zielonego obszaru położonego pomiędzy ulicami Legionów a Częstochowską.

W ramach inwestycji dostępne są mieszkania dwupokojowe (36-49m2), trzypokojowe (55 i 64m2) oraz dwupoziomowe czteropokojowe apartamenty (86-90m2) z przestrzennymi antresolami i bezpośrednimi wejściami z poziomu parteru budynku, stanowiące unikalną alternatywę dla domu jednorodzinnego. Dla tych największych lokali istnieje także opcja połączenia z mniejszym mieszkaniem, w wyniku czego możliwe jest uzyskanie segmentu o pow. ~135 lub ~148 m2.

Przeszło połowa mieszkań będzie posiadać prywatne ogródki, zaś pozostałe przestrzenne balkony i/lub tarasy. Dla wszystkich mieszkań przewidziane są miejsca parkingowe zlokalizowane bezpośrednio przed budynkiem oraz komórki lokatorskie.

Bardzo duży nacisk położono na zagospodarowanie terenu, który zostanie obsadzony bogatą roślinnością, której dopełnieniem będą eleganckie chodniki, nowoczesne oświetlenie oraz reprezentacyjny portal bramowy.

Budynek będzie energooszczędny. Każdy z lokali wyposażony zostanie w instalację rekuperacji. Przewidziano również możliwość instalacji fotowoltaiki (zarówno dla części wspólnych jak i każdego z mieszkań z osobna).

Nowoczesność inspirowana historią

Za projekt osiedla Nove Ogrody odpowiada uznana warszawska pracownia LAP Studio, wywodząca się ze struktur jednego z najbardziej znanych biur architektonicznych w Hiszpanii – Estudio Lamela.

“Architektura apartamentowca Częstochowska 17 nawiązuje do jego bezpośredniego otoczenia – przedwojennego, uporządkowanego urbanistycznie osiedla obejmującego zespół kameralnych budynków kilkurodzinnych ze skośnymi dachami.

Bryła zaprojektowanego przez nas budynku to wynik poszukiwania formy, która jest zdecydowanie nowoczesna i funkcjonalna ale jednocześnie wchodzi w dialog z historycznym otoczeniem.

Dopełnieniem architektury są wyjątkowe naturalne walory działki – duża przestrzeń i mnóstwo zieleni”

– mówi Adam Kulikowski, partner LAP Studio

Do wykończenia budynku zastosowano wyłącznie wysokiej jakości materiały – elegancki klinkier, drzwi i okna renomowanych producentów, szklane balustrady bezramowe na balkonach i tarasach czy też wykończenie klatki schodowej naturalnym kamieniem.

Zapraszamy do kontaktu

Więcej informacji na temat inwestycji „Częstochowska 17” na stronie:  www.cz17.pl

Zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem – dane kontaktowe znajdziecie Państwo na stronie www.

___ artykuł sponsorowany ___



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Don Zalesko (YTchanel.)Treść komentarza: Będzie wsparcie publikiData dodania komentarza: 2.12.2024, 15:42Źródło komentarza: Tauron Puchar Polski kobiet po raz pierwszy w Elblągu [WIDEO]Autor komentarza: lolTreść komentarza: xdddddddData dodania komentarza: 22.10.2024, 22:24Źródło komentarza: Pomimo wszystkiego, szukajmy w ludziach dobra...Autor komentarza: śmiech na saliTreść komentarza: niezła melina... koleś zagadał, a baba co? "to ja idę sobie zupę ugotować", widać że się znali i chlali, był tam równo 1000zł? a może 990zł albo 1100zł? a może tylko 200zł? 100zł wydali i 100zł zostało? chłop chwalił się garnkiem "złota" i go przewalili, "Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców" aha poszukiwali sąsiadów... dziwne że nie umorzyli z powodu nie wykrycia sprawców XDData dodania komentarza: 10.09.2024, 02:44Źródło komentarza: Ukradli garnek bilonuAutor komentarza: KłamiecieTreść komentarza: Ale kłamstwo, że czeka rozbudowa... Przecież to dopiero złożone wnioski o dofinansowanie, a nie klepnięty projekt!Data dodania komentarza: 25.08.2024, 17:30Źródło komentarza: Kolejne ulice czeka rozbudowaAutor komentarza: ZdzichTreść komentarza: Krzyżowcy w tym Polacy - zbieranina najgorszej maści bandytów z całej Europy przyczyniła się do wymordowania 60% Prusów, podbój Prus ma odzwierciedlenie w całej historii Europy. Nazwa Prusy powróciła już w 1466 r. -" Prusy Państwo Zakonu Krzyżackiego ".Z pewnością nie było by bitwy pod Grunwaldem, rozbioru Polski i pancernych dywizji Guderiana.Data dodania komentarza: 24.08.2024, 17:21Źródło komentarza: 7 lutego 1249 - po Prusach zostały kościołyAutor komentarza: Zdzich.Treść komentarza: Krzyżowcy w tym Polacy - zbieranina najgorszej maści bandytów z całej Europy przyczyniła się do wymordowania 60% Prusów, podbój Prus ma odzwierciedlenie w całej historii Europy. Nazwa Prusy powróciła już w 1466 r. -" Prusy Państwo Zakonu Krzyżackiego ".Z pewnością nie było by bitwy pod Grunwaldem, rozbioru Polski i pancernych dywizji Guderiana.Data dodania komentarza: 24.08.2024, 17:20Źródło komentarza: 7 lutego 1249 - po Prusach zostały kościoły
Reklama