Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 1 listopada 2024 04:32
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Unijne wsparcie dla samorządów. Drugi odcinek audycji „Unia. To się opłaca”

Fundusze unijne to jedno z najważniejszych narzędzi rozwoju lokalnych społeczności w Polsce. W drugim odcinku audycji „Unia. To się opłaca” pokażemy Państwu, jak wygląda procedura negocjacji regionalnych programów operacyjnych przez władze samorządowe, a także zajrzymy na galę rozdania nagród RegioStars w Brukseli.
Unijne wsparcie dla samorządów. Drugi odcinek audycji „Unia. To się opłaca”

Władze lokalne i regionalne odgrywają kluczową rolę w realizacji Polityki Spójności. To one najlepiej znają potrzeby swoich społeczności. Dzięki temu mogą skutecznie zarządzać funduszami unijnymi, aby przynosiły one jak najwięcej korzyści. Od wyboru projektów, przez zarządzanie, aż po monitorowanie realizacji inwestycji – w tym odcinku audycji „Unia. To się opłaca” pokażemy Państwu, jak wygląda procedura negocjacji środków dla poszczególnych województw w Polsce.

Podczas audycji przeniesiemy się także na galę RegioStars w Brukseli, podczas której nagradzane są najlepsze projekty finansowane przez Unię Europejską. Poznamy zwycięski projekt miasta Gdynia, które otrzymało główną nagrodę w kategorii „Europa Bliżej Obywateli” za swój projekt rewitalizacyjny „Gdynia OdNowa”. To inspirujący przykład, jak unijne fundusze mogą zmieniać przestrzenie miejskie i wpływać na jakość życia ich mieszkańców.

Nie zabraknie również rozmów z ekspertami Komisji Europejskiej, którzy przybliżą zasady współpracy regionalnej z Unią Europejską. Usłyszymy o tym, jak władze regionalne i lokalne zarządzają funduszami w ramach Polityki Spójności, wspierając tym samym realizację najważniejszych priorytetów europejskich.

Poznaj sukcesy polskich samorządów i dowiedz się, jak współpraca z Unią Europejską przynosi realne korzyści mieszkańcom!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: śmiech na saliTreść komentarza: niezła melina... koleś zagadał, a baba co? "to ja idę sobie zupę ugotować", widać że się znali i chlali, był tam równo 1000zł? a może 990zł albo 1100zł? a może tylko 200zł? 100zł wydali i 100zł zostało? chłop chwalił się garnkiem "złota" i go przewalili, "Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców" aha poszukiwali sąsiadów... dziwne że nie umorzyli z powodu nie wykrycia sprawców XDData dodania komentarza: 10.09.2024, 02:44Źródło komentarza: Ukradli garnek bilonuAutor komentarza: KłamiecieTreść komentarza: Ale kłamstwo, że czeka rozbudowa... Przecież to dopiero złożone wnioski o dofinansowanie, a nie klepnięty projekt!Data dodania komentarza: 25.08.2024, 17:30Źródło komentarza: Kolejne ulice czeka rozbudowaAutor komentarza: ZdzichTreść komentarza: Krzyżowcy w tym Polacy - zbieranina najgorszej maści bandytów z całej Europy przyczyniła się do wymordowania 60% Prusów, podbój Prus ma odzwierciedlenie w całej historii Europy. Nazwa Prusy powróciła już w 1466 r. -" Prusy Państwo Zakonu Krzyżackiego ".Z pewnością nie było by bitwy pod Grunwaldem, rozbioru Polski i pancernych dywizji Guderiana.Data dodania komentarza: 24.08.2024, 17:21Źródło komentarza: 7 lutego 1249 - po Prusach zostały kościołyAutor komentarza: Zdzich.Treść komentarza: Krzyżowcy w tym Polacy - zbieranina najgorszej maści bandytów z całej Europy przyczyniła się do wymordowania 60% Prusów, podbój Prus ma odzwierciedlenie w całej historii Europy. Nazwa Prusy powróciła już w 1466 r. -" Prusy Państwo Zakonu Krzyżackiego ".Z pewnością nie było by bitwy pod Grunwaldem, rozbioru Polski i pancernych dywizji Guderiana.Data dodania komentarza: 24.08.2024, 17:20Źródło komentarza: 7 lutego 1249 - po Prusach zostały kościołyAutor komentarza: HalaTreść komentarza: Mały drobiazg. W jakim mieście jest ten plac Kajki? Och redaktorzy...Data dodania komentarza: 21.07.2024, 12:04Źródło komentarza: Plac zabaw w Parku Kajki będzie wyremontowany M Autor komentarza: Żeglarz z Elbląga -pozdrawia Jaśnie Pana Starostę.Treść komentarza: Dlaczego rok po oddaniu do użytkowania nowy most w Nowakowie nie jest otwierany dla jednostek pływających częściej niż trzy razy dziennie ? Obecnie JAŚNIE PAN starosta zdecydował, że most nie będzie otwierany częściej. Co jest przyczyną tego stanu rzeczy? Stary prymitywny most był otwierany ok8-10 razy dziennie, a cała operacja trwała 5 minut. Dziś nowoczesny obiekt, otwierany jednym naciśnięciem guzika otwiera się ok 15 o ile nie nastąpi awaria (co zdarza b często ). Ogranicza to dość skutecznie możliwość wypłynięcia jachtem z Elbląga na Zalew i dalej na Zatokę jak i powrót do Elbląga. Czy o to chodziło w tej inwestycji za grube miliony ?Data dodania komentarza: 13.07.2024, 09:56Źródło komentarza: Most obrotowy w Nowakowie
Reklama