Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 16 października 2024 10:05
Reklama

Bezpłatny Webinar: Zrozumienie Polityki Spójności UE – Przewodnik dla Początkujących

Już 22 października 2024 roku o godzinie 17:00 odbędzie się bezpłatny webinar, który pomoże zrozumieć, czym jest Polityka Spójności Unii Europejskiej, kto może z niej skorzystać oraz na co można przeznaczyć unijne fundusze w nowej perspektywie finansowej. Spotkanie poprowadzi Łukasz Nosarzewski, a jego gościem będzie dr Jan Olbrycht, ekspert w dziedzinie polityki regionalnej i budżetu UE, były poseł do Parlamentu Europejskiego, który przez 20 lat aktywnie działał na rzecz polityki miejskiej i spójności.
Bezpłatny Webinar: Zrozumienie Polityki Spójności UE – Przewodnik dla Początkujących

Dlaczego warto wziąć udział w tym webinarze?

Webinar "Zrozumienie Polityki Spójności UE" to doskonała okazja, aby poznać podstawy jednego z kluczowych narzędzi rozwoju regionalnego w Europie. Uczestnicy dowiedzą się, jak Polityka Spójności przyczynia się do zmniejszania dysproporcji gospodarczych i społecznych pomiędzy regionami UE oraz jakie środki są dostępne w nowej perspektywie finansowej na lata 2021-2027.

Dr Jan Olbrycht w trakcie webinaru odpowie na kilka fundamentalnych pytań:

  1. Czym jest Polityka Spójności i na co można przeznaczyć środki?
    Otrzymasz jasne i zrozumiałe wprowadzenie do zasad funkcjonowania Polityki Spójności, która odgrywa kluczową rolę w rozwoju lokalnym i regionalnym.
  2. Kto może skorzystać z unijnych środków?
    Przeanalizowane zostaną grupy beneficjentów – zarówno jednostki samorządu terytorialnego, jak i przedsiębiorstwa oraz organizacje pozarządowe, które mogą ubiegać się o dofinansowanie.
  3. Czy Polska w pełni wykorzystała swoją szansę?
    Podsumowanie dotychczasowych doświadczeń Polski w zakresie wykorzystania środków unijnych i analiza różnic między dwiema perspektywami finansowymi – 2014-2020 i 2021-2027.
  4. Gdzie szukać informacji o naborach i dostępnych funduszach?
    Porady dotyczące najlepszych źródeł informacji o dostępnych funduszach i programach, które mogą pomóc w rozwoju lokalnym.

Ekspert – dr Jan Olbrycht – to postać o nieocenionym doświadczeniu. Jako socjolog, nauczyciel akademicki i wieloletni polityk, doskonale zna mechanizmy funkcjonowania unijnych funduszy. Jego działalność w Intergrupie URBAN, zajmującej się polityką miejską, oraz wieloletnia praca nad budżetem UE sprawiły, że stał się jednym z czołowych ekspertów w zakresie polityki spójności. To unikalna okazja, by zdobyć wiedzę z pierwszej ręki od osoby, która współtworzyła kluczowe europejskie decyzje.

Projekt "Promocja Polityki Spójności UE w Polsce"

Webinar jest częścią szerszego projektu "Promocja Polityki Spójności UE w Polsce", realizowanego przez konsorcjum firm Grupa Tipmedia Sp. z o.o. oraz Truso Media Sp. z o.o. Celem projektu jest popularyzacja wiedzy na temat unijnych funduszy i pokazanie, jak Polityka Spójności może realnie wpłynąć na przyszłość Europy i jej mieszkańców.

W ramach projektu, poza webinarami, dostępne będą również ekskluzywne materiały:

  • 20 programów telewizyjnych, które szczegółowo przedstawią Politykę Spójności.
  • 10 eksperckich webinarów, które wyjaśnią, jak praktycznie wykorzystać dostępne fundusze.
  • 20 artykułów, które będą przewodnikami po nowej rzeczywistości.
  • E-book, który podsumuje wszystkie zagadnienia i będzie nieocenionym źródłem wiedzy.

Jeśli chcesz zdobyć wiedzę, która pomoże Ci lepiej zrozumieć unijne mechanizmy finansowania i skorzystać z nich w praktyce, koniecznie zapisz się na nadchodzący webinar. Śledź nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z nowymi materiałami!

Nie przegap tej okazji – już teraz dołącz do liderów przyszłości!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: śmiech na saliTreść komentarza: niezła melina... koleś zagadał, a baba co? "to ja idę sobie zupę ugotować", widać że się znali i chlali, był tam równo 1000zł? a może 990zł albo 1100zł? a może tylko 200zł? 100zł wydali i 100zł zostało? chłop chwalił się garnkiem "złota" i go przewalili, "Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców" aha poszukiwali sąsiadów... dziwne że nie umorzyli z powodu nie wykrycia sprawców XDData dodania komentarza: 10.09.2024, 02:44Źródło komentarza: Ukradli garnek bilonuAutor komentarza: KłamiecieTreść komentarza: Ale kłamstwo, że czeka rozbudowa... Przecież to dopiero złożone wnioski o dofinansowanie, a nie klepnięty projekt!Data dodania komentarza: 25.08.2024, 17:30Źródło komentarza: Kolejne ulice czeka rozbudowaAutor komentarza: ZdzichTreść komentarza: Krzyżowcy w tym Polacy - zbieranina najgorszej maści bandytów z całej Europy przyczyniła się do wymordowania 60% Prusów, podbój Prus ma odzwierciedlenie w całej historii Europy. Nazwa Prusy powróciła już w 1466 r. -" Prusy Państwo Zakonu Krzyżackiego ".Z pewnością nie było by bitwy pod Grunwaldem, rozbioru Polski i pancernych dywizji Guderiana.Data dodania komentarza: 24.08.2024, 17:21Źródło komentarza: 7 lutego 1249 - po Prusach zostały kościołyAutor komentarza: Zdzich.Treść komentarza: Krzyżowcy w tym Polacy - zbieranina najgorszej maści bandytów z całej Europy przyczyniła się do wymordowania 60% Prusów, podbój Prus ma odzwierciedlenie w całej historii Europy. Nazwa Prusy powróciła już w 1466 r. -" Prusy Państwo Zakonu Krzyżackiego ".Z pewnością nie było by bitwy pod Grunwaldem, rozbioru Polski i pancernych dywizji Guderiana.Data dodania komentarza: 24.08.2024, 17:20Źródło komentarza: 7 lutego 1249 - po Prusach zostały kościołyAutor komentarza: HalaTreść komentarza: Mały drobiazg. W jakim mieście jest ten plac Kajki? Och redaktorzy...Data dodania komentarza: 21.07.2024, 12:04Źródło komentarza: Plac zabaw w Parku Kajki będzie wyremontowany M Autor komentarza: Żeglarz z Elbląga -pozdrawia Jaśnie Pana Starostę.Treść komentarza: Dlaczego rok po oddaniu do użytkowania nowy most w Nowakowie nie jest otwierany dla jednostek pływających częściej niż trzy razy dziennie ? Obecnie JAŚNIE PAN starosta zdecydował, że most nie będzie otwierany częściej. Co jest przyczyną tego stanu rzeczy? Stary prymitywny most był otwierany ok8-10 razy dziennie, a cała operacja trwała 5 minut. Dziś nowoczesny obiekt, otwierany jednym naciśnięciem guzika otwiera się ok 15 o ile nie nastąpi awaria (co zdarza b często ). Ogranicza to dość skutecznie możliwość wypłynięcia jachtem z Elbląga na Zalew i dalej na Zatokę jak i powrót do Elbląga. Czy o to chodziło w tej inwestycji za grube miliony ?Data dodania komentarza: 13.07.2024, 09:56Źródło komentarza: Most obrotowy w Nowakowie
Reklama